Belépés Adja el jegyeit

Olympiacos BC jegyek

18 szeptember 2026 - 16 április 2027

Olympiacos BC

Olympiacos BC jegyek

18 szeptember 2026 - 16 április 2027

Olympiacos BC Jegyek

Az Olympiacos BC-ről

Az Olympiacos Kosárlabda Club Európa egyik legrégebbi és legsikeresebb kosárlabda intézménye. Az Olympiacos BC szurkolói számára egy jegy megszerzése azt jelenti, hogy részeivé válnak annak az örökségnek, amelyet a klub évtizedek óta épít és fenntart. Az Olympiacos BC jegyek megvásárlása a Ticombo-n garantálja, hogy eredeti jegyeket kap átfogó vevővédelemmel.

Az Olympiacos BC története és eredményei

Az Olympiacos BC szilárdan megalapozta magát, mint az egyik vezető európai kosárlabda klub. A klub a 20. század közepén szerény kezdetekből emelkedett fel, hogy a 2000-es évek elején a kontinentális kosárlabda élvonalába kerüljön. Azóta egy kisebb dinasztiát épített, egymás után nyerve az Euroliga címeket 2012-ben és 2013-ban. Stratégiai tervezéssel, tehetségek megszerzésével és a jó pénzügyi menedzsment alapjaira építve az Olympiacos a következetesség, az ellenálló képesség és a versenyképes kiválóság örökségét hozta létre.

Az Olympiacos BC kulcsjátékosai

Az Olympiacos BC történelmileg hatékony keretei Európa vezető tehetségeiből álltak. Azonosítják azokat a játékosokat, akik rendelkeznek a klub számára szükséges tulajdonságokkal – technikailag jártas, mentálisan erős és alkalmazkodó játékosok, akik végrehajtják a klub játéktervét, és versenyképesen tartják a klubot mind a hazai, mind a kontinentális porondon. A kulcsjátékosok profiljai között az elmúlt generációkból és a jelenből is felmerülnek Vassilis Spanoulis, a 2009-es és 2018-as Euroliga MVP, és Dimitris Diamantidis, a 2007-es Euroliga MVP nevei. Mindkét játékos-hátvédet a görög kosárlabda történetének vezető támadó vagy védekező játékosaiként említik.

Éld át az Olympiacos BC élőben!

Belépni az „Üst”-nek nevezett arénába – a Béke és Barátság Stadionba, az Olympiacos BC otthonába – egy páratlan kosárlabda élmény. Amikor helyet foglalsz ezen a szent helyen, egy olyan organizmus belsejében találod magad, amely a tiszta kosárlabda szenvedély mérhetetlen szerkezete. A zsúfolt házban a hangulat elektromos, és ezen a helyszínen nem tévedhetünk abban, hogy mi a győzelem receptje az Olympiacos magával ragadó hazai élménye esetében.

A prémium ülések azoknak a látogatóknak szólnak, akik magas színvonalú szolgáltatásra vágynak egy elit eseményen. Kiváló rálátást biztosítanak a játékra és hozzáférést a társalgókhoz, ahol ételeket és italokat szolgálnak fel. Egy olyan térbe juthatsz, ahol fantasztikus kilátás nyílik a pályán zajló eseményekre.

100%-ban eredeti jegyek vevővédelemmel

Garantáltan eredeti jegyek

Az ellenőrzési folyamat fejlett technológiákat – QR-kódokat, blokkláncot és mesterséges intelligenciát – használ annak biztosítására, hogy az Olympiacos BC szurkolói által vásárolt jegyek eredetiek legyenek. A platform emberi ellenőröket is alkalmaz, hogy a csúcstechnológiás biztonsági rendszer mögött állva ellenőrizzék a rendszer munkáját. Ezt a jegyeladásoknak az Olympiacos BC hivatalos adatbázisával való összevetésével teszik. Ha bármi gyanúsat találnak, kivizsgálják azt.

Biztonságos tranzakciók

A Ticombo vevővédelmi terv biztosítja, hogy esemény törlése esetén a rajongók visszakapják a pénzüket. A 24/7-es ügyfélszolgálati és támogatási vonal, ahol valódi emberek állnak rendelkezésre a segítségnyújtásra, garantálja, hogy a vásárlás után felmerülő problémákat gyorsan és a rajongó számára további felesleges gond nélkül kezelik. Ezek a létfontosságú támogatási vonalak lehetővé teszik a rajongó számára, hogy biztonságban érezze magát abban a tudatban, hogy jegye valóban érvényes.

Közelgő Olympiacos BC mérkőzések

Euroleague Basketball SuperCup

2026. 09. 18.: Two-Day Packages Euroleague Basketball SuperCup Jegyek

2026. 09. 18.: Euroleague Basketball SuperCup Abu Dhabi 2026 Jegyek

2026. 09. 18.: Friday Ticket Semifinal Euroleague Basketball SuperCup Jegyek

Euroleague

2027. 03. 05.: Dubai Basketball vs Olympiacos BC - Euroleague Jegyek

2026. 09. 24.: Saski Baskonia vs Olympiacos BC - Euroleague Jegyek

2026. 09. 29.: BC Žalgiris Kaunas vs Olympiacos BC - Euroleague Jegyek

2026. 10. 01.: Virtus Bologna vs Olympiacos BC - Euroleague Jegyek

2026. 10. 09.: Olympiacos BC vs Anadolu Efes SK - Euroleague Jegyek

2026. 10. 13.: Valencia Basket Club vs Olympiacos BC - Euroleague Jegyek

2026. 10. 16.: FC Barcelona Basquet vs Olympiacos BC - Euroleague Jegyek

2026. 10. 23.: Olympiacos BC vs Fenerbahçe Basketball - Euroleague Jegyek

2026. 10. 30.: Olympiacos BC vs Olimpia Milano - Euroleague Jegyek

2026. 11. 04.: Olympiacos BC vs LDLC ASVEL - Euroleague Jegyek

2026. 11. 06.: Olympiacos BC vs KK Crvena Zvezda - Euroleague Jegyek

2026. 11. 12.: Olympiacos BC vs Dubai Basketball - Euroleague Jegyek

2026. 11. 17.: Maccabi Tel Aviv BC vs Olympiacos BC - Euroleague Jegyek

2026. 11. 20.: Olympiacos BC vs Real Madrid Baloncesto - Euroleague Jegyek

2026. 11. 24.: Olympiacos BC vs FC Barcelona Basquet - Euroleague Jegyek

2026. 11. 25.: Olympiacos BC vs Hapoel Tel Aviv Basketball Club - Euroleague Jegyek

2026. 12. 11.: Panathinaikos BC vs Olympiacos BC - Euroleague Jegyek

2026. 12. 18.: Olympiacos BC vs KK Partizan NIS - Euroleague Jegyek

2026. 12. 22.: FC Bayern Munich Basketball vs Olympiacos BC - Euroleague Jegyek

2026. 12. 30.: LDLC ASVEL vs Olympiacos BC - Euroleague Jegyek

2027. 01. 08.: Real Madrid Baloncesto vs Olympiacos BC - Euroleague Jegyek

2027. 01. 13.: Olympiacos BC vs Saski Baskonia - Euroleague Jegyek

2027. 01. 15.: Olympiacos BC vs Paris Basketball - Euroleague Jegyek

2027. 01. 21.: KK Partizan NIS vs Olympiacos BC - Euroleague Jegyek

2027. 01. 28.: Olympiacos BC vs Maccabi Tel Aviv BC - Euroleague Jegyek

2027. 02. 03.: Hapoel Tel Aviv Basketball Club vs Olympiacos BC - Euroleague Jegyek

2027. 02. 05.: Olympiacos BC vs FC Bayern Munich Basketball - Euroleague Jegyek

2027. 02. 12.: Olympiacos BC vs Panathinaikos BC - Euroleague Jegyek

2027. 03. 19.: Crvena Zvezda vs Olympiacos BC - Euroleague Jegyek

2027. 03. 26.: Olympiacos BC vs Virtus Bologna - Euroleague Jegyek

2027. 03. 31.: Anadolu Efes SK vs Olympiacos BC - Euroleague Jegyek

2027. 04. 06.: Fenerbahçe Basketball vs Olympiacos BC - Euroleague Jegyek

2027. 04. 09.: Olympiacos BC vs BC Žalgiris Kaunas - Euroleague Jegyek

2027. 04. 16.: Olympiacos BC vs Valencia Basket Club - Euroleague Jegyek

Béke és Barátság Stadion információk

Az Olympiacos BC hazai mérkőzéseit Piraeusban, a Béke és Barátság Stadion néven ismert helyszínen játssza. Ez a modern létesítmény kiváló látószögéről, nagyszerű hangrendszeréről és általános hangulatáról ismert, amely nagyon alkalmas egy nagyszerű kosárlabda élményhez.

Miért érdemes Olympiacos BC jegyeket vásárolni a Ticombo-n?

A Ticombo átfogó jegyvásárlási élményt kínál számos előnnyel az Olympiacos BC rajongói számára.

Garantáltan eredeti jegyek

A Ticombo-n keresztül értékesített összes jegyet fejlett technológiával és emberi ellenőrzési folyamatokkal ellenőrzik a hitelesség szempontjából.

Biztonságos tranzakciók

A Ticombo vevővédelmi terve és 24/7 ügyfélszolgálata biztosítja, hogy vásárlása védett legyen, és minden probléma gyorsan megoldásra kerüljön.

Gyors szállítási lehetőségek

A jegyeket gyorsan, biztonságos digitális csatornákon keresztül kézbesítjük, biztosítva, hogy Ön jóval az esemény előtt megkapja jegyeit.

Mikor vásároljunk Olympiacos BC jegyeket?

Az Euroliga legfontosabb mérkőzéseire – különösen az olyan hagyományos ellenfelek elleni találkozókra, mint a CSZKA Moszkva vagy a Real Madrid – érdemes jó előre megvenni a jegyeket. Az ilyen mérkőzésekre őrült a kereslet, és a prémium szektorokba szóló jegyek általában már a mérkőzés napja előtt elfogynak. A görög bajnoki mérkőzésekre ez nem feltétlenül mondható el; ott általában nagyobb a választék. A görög bajnokságra azonban, akárcsak az Euroligára, vannak olyan mérkőzések – például a Panathinaikos elleni derbi –, amelyekre jobb előre bebiztosítani a jegyeket. Az Olympiacos BC weboldalán is érdemes tájékozódni az újdonságokról.

Gyakran Ismételt Kérdések

Hogyan vásárolhatok Olympiacos BC jegyeket?

Az Olympiacos BC jegyek vásárlása a Ticombo-n keresztül egyszerű és biztonságos. Böngésszen az elérhető mérkőzések között, válassza ki a kívánt helyeket, és fejezze be a vásárlást a platform biztonságos fizetési folyamatán keresztül.

Mennyibe kerülnek az Olympiacos BC jegyek?

A jegyárak nemcsak a verseny szintjétől (például Euroliga vagy görög liga), hanem az ellenféltől és az ülőhely elhelyezkedésétől is függnek. A Ticombo különlegessége, hogy nagyon átlátható díjstruktúrával rendelkezik. Van egy alapár és egy hozzáadott szolgáltatási díj, de minden nagyon világos és tisztességes. Nincsenek rejtett költségek.

Hol játssza hazai mérkőzéseit az Olympiacos BC?

Az Olympiacos BC hazai mérkőzéseit a Pireuszban található Béke és Barátság Stadionban játssza. Ez a modern létesítmény kiváló látási viszonyairól, impozáns hangrendszeréről és egy általános hangulatáról ismert, amely nagyon kedvez egy nagyszerű kosárlabda élménynek.

KÖSZÖNÖM!

A világ első számú jegyértékesítő piaca.

Ticombo® jelenleg a leginkább követett viszonteladói platformok közé tartozik Európában. Köszönjük!

Az EU Bizottság kiválósági pecsétje

A Ticombo GmbH (anyavállalat) elismerésre kerül a Horizont 2020-ban, az EU kutatás- és innovációfinanszírozási programjában, a 782393-as számú javaslata alapján.

EU Seal of Excellence

Ahogy a hírekben is látható

BBCSky NewsIndependentThe SunDaily MailEvening StandardForbesYahoo
  • Rólunk
  • Csapat
  • TixProtect
  • Impresszum
  • Felhasználási feltételek
  • Partnerprogram
  • Vállalati szolgáltatások
  • GYIK
  • Hogyan működik
  • Szállodák
  • Lépjen kapcsolatba velünk

Irodák és támogatás

Germany
Unter den Linden 24, 10117 Berlin, Germany
United Kingdom
167 City Road, London, Greater London, EC1V 1AW, United Kingdom
United States
131 Continental Dr, Suite 305, Newark, Delaware 19713, United States
Switzerland
Am Dürrbach 2, 6390 Engelberg, Switzerland
Bulgaria
Regus Sofia City West, bul Totleben 53-55, 1606 Sofia, Bulgaria
United Arab Emirates
UAE Dubai Silicon Oasis, DDP Building A1, Office 302, Dubai, United Arab Emirates
Mexico
Av Chapultepec 360, Roma Norte, Cuauhtémoc, 06700 Ciudad de México, CDMX, Mexico
A platformszolgáltató jogi személye helytől, eseménytől és/vagy tartománytól függően változhat. A részletekért tekintse meg az adott esemény oldalát, az Impresszumot és a Feltételeket., Impresszum és Feltételek. © 2026 Ticombo. Minden jog fenntartva.