• Ticombo
  • Madison Square Garden biletów
Zaloguj sie Sprzedaj swoje bilety

Madison Square Garden biletów

07 lipca 2026 - 12 lipca 2030

Madison Square Garden

Madison Square Garden biletów

07 lipca 2026 - 12 lipca 2030

Najpopularniejsze
lip
7
wt.

Bon Jovi

Madison Square Garden
New York, US
396 bilety
z
251 €
lip
7
wt.

Bon Jovi - Forever Tour

Madison Square Garden
New York, US
3 bilety
z
409 €
lip
9
czw.

Bon Jovi

Madison Square Garden
New York, US
433 bilety
z
275 €
lip
12
niedz.

Bon Jovi

Madison Square Garden
New York, US
508 bilety
z
221 €
lip
12
niedz.

Bon Jovi - Forever Tour

Madison Square Garden
New York, US
1 bilety
z
262 €
lip
14
wt.

Bon Jovi

Madison Square Garden
New York, US
404 bilety
z
225 €
Szybkie linki
New York Knicks biletów NBA biletów Bon Jovi biletów Harry Styles biletów Andrea Bocelli biletów Louis Tomlinson biletów Olivia Dean (15 sie EDT, New York) biletów Kacey Musgraves (31 sie EDT, New York) biletów Kacey Musgraves (01 wrz EDT, New York) biletów Bon Jovi - Forever Tour (14 lip EDT, New York) biletów Bon Jovi - Forever Tour (12 lip EDT, New York) biletów Rock biletów Boxing biletów Hip-hop biletów Pop biletów

Bilety do Madison Square Garden

Przeżyj światowej klasy wydarzenia w Madison Square Garden!

Madison Square Garden w Nowym Jorku to najsłynniejsza arena na świecie. Od otwarcia w 1968 roku była miejscem jednych z najbardziej znanych wydarzeń sportowych, koncertów i innych widowisk z udziałem sławnych wykonawców. Kupując bilety za pośrednictwem Ticombo, otrzymujesz autentyczność, bezpieczeństwo i najwyższą wygodę.

Okrągły kształt Madison Square Garden sprawia, że niezależnie od miejsca siedzącego, jesteś częścią wydarzenia. Jej kształt, a nawet akustyka, są tak zaprojektowane, aby sprawiać wrażenie, że w środku nie ma złego miejsca.

Jeśli spojrzysz w dół z najwyższego rzędu tak zwanej „nosbleed section”, twoja rzeczywista linia wzroku jest całkowicie wystarczająca do przeżycia wydarzenia. Jedynie zanurzasz się w świat tego, czego nie widzisz zbyt dobrze, jeśli jesteś zbyt skłonny do wyobraźni. Idąc w drugim kierunku, ku siedzeniom najbliżej podłogi sceny, faktycznie otrzymujesz miejsca, które nie są tak „dobre” pod względem widoku ze względu na skrajnie skośny kąt, pod jakim musisz wykrzywić szyję.

100% autentycznych biletów z ochroną kupującego

Każdy sprzedający przechodzi kompleksową weryfikację; każdy zgłoszony bilet jest sprawdzany w oparciu o zastrzeżoną bazę danych autentyczności biletów; a każda oferta przechodzi walidację w czasie rzeczywistym, która sprawdza kilka czynników, w tym cenę zbyt dobrą, aby była prawdziwa, lub podejrzane położenie miejsca. Potencjalni kupujący są kierowani do oficjalnego portalu Ticombo, gdzie prezentowane są wyłącznie oferty biletów, które przeszły wielopoziomowy proces weryfikacji platformy.

Jeśli ostatecznie okaże się, że oferta jest nieprawidłowa lub oferta jest źle skonstruowana, platforma twierdzi, że wykorzystuje „wyszkolonych specjalistów” i „przejrzystą dokumentację” do rozwiązywania problemów na wiele sposobów, które zachowują „ścieżkę audytu” realizacji biletu dla konsumenta. Każdy bilet, który wzbudza anomalię, jest natychmiast wycofywany z obiegu i usuwany z rynku. Następnie następuje ręczna weryfikacja, a jeśli bilet okaże się wadliwy lub podrobiony, Ticombo zwraca pieniądze lub wymienia go na ważny bilet. Dzieje się to w ciągu 24 godzin.

Nadchodzące wydarzenia w Madison Square Garden, Nowy Jork

26.07.2026: Bon Jovi Bilety

3.08.2026: Rush Bilety

1.08.2026: Rush Bilety

19.07.2026: Bon Jovi Bilety

23.07.2026: Bon Jovi Bilety

12.07.2026: Bon Jovi Bilety

25.07.2026: Phish Bilety

28.07.2026: Rush Bilety

9.07.2026: Bon Jovi Bilety

16.07.2026: Bon Jovi Bilety

21.07.2026: Bon Jovi Bilety

24.07.2026: Phish Bilety

14.07.2026: Bon Jovi Bilety

7.07.2026: Bon Jovi Bilety

27.07.2026: Phish Bilety

29.07.2026: Phish Bilety

22.07.2026: Phish Bilety

12.08.2026: Mumford and Sons Bilety

30.07.2026: Rush Bilety

11.08.2026: Mumford and Sons Bilety

13.08.2026: Mumford and Sons Bilety

22.07.2026: Phish - 5 Day Ticket (7/22 - 7/29) Bilety

24.07.2026: Phish - 2 Day Ticket (7/24 - 7/25) Bilety

15.08.2026: Olivia Dean Bilety

19.07.2026: Bon Jovi - Forever Tour Bilety

18.08.2026: Olivia Dean Bilety

19.08.2026: Olivia Dean Bilety

8.07.2026: Bon Jovi - Forever Tour Bilety

15.07.2026: Bon Jovi - Forever Tour Bilety

17.07.2026: Bon Jovi - Forever Tour Bilety

5.08.2026: Hilary Duff: The Lucky Me Tour Bilety

16.08.2026: Olivia Dean Bilety

8.10.2026: Harry Styles - Together Together Bilety

13.07.2026: Bon Jovi - Forever Tour Bilety

30.08.2026: Harry Styles - Together Together Bilety

1.10.2026: Harry Styles - Together Together Bilety

14.07.2026: Madison Beer - The Locket Tour Bilety

28.07.2026: Rush Bilety

1.08.2026: Rush Bilety

3.08.2026: Rush Bilety

5.08.2026: J. Cole Bilety

27.08.2026: Harry Styles - Together Together Bilety

29.08.2026: Harry Styles - Together Together Bilety

3.09.2026: Harry Styles - Together Together Bilety

5.09.2026: Harry Styles - Together Together Bilety

6.09.2026: Harry Styles - Together Together Bilety

10.09.2026: Harry Styles - Together Together Bilety

12.09.2026: Harry Styles - Together Together Bilety

13.09.2026: Harry Styles - Together Together Bilety

17.09.2026: Harry Styles - Together Together Bilety

Drużyny w Madison Square Garden – bilety

26.07.2026: Bon Jovi Bilety

3.08.2026: Rush Bilety

1.08.2026: Rush Bilety

19.07.2026: Bon Jovi Bilety

23.07.2026: Bon Jovi Bilety

12.07.2026: Bon Jovi Bilety

25.07.2026: Phish Bilety

28.07.2026: Rush Bilety

9.07.2026: Bon Jovi Bilety

16.07.2026: Bon Jovi Bilety

21.07.2026: Bon Jovi Bilety

24.07.2026: Phish Bilety

14.07.2026: Bon Jovi Bilety

7.07.2026: Bon Jovi Bilety

27.07.2026: Phish Bilety

29.07.2026: Phish Bilety

22.07.2026: Phish Bilety

12.08.2026: Mumford and Sons Bilety

30.07.2026: Rush Bilety

11.08.2026: Mumford and Sons Bilety

13.08.2026: Mumford and Sons Bilety

22.07.2026: Phish - 5 Day Ticket (7/22 - 7/29) Bilety

24.07.2026: Phish - 2 Day Ticket (7/24 - 7/25) Bilety

15.08.2026: Olivia Dean Bilety

19.07.2026: Bon Jovi - Forever Tour Bilety

18.08.2026: Olivia Dean Bilety

19.08.2026: Olivia Dean Bilety

8.07.2026: Bon Jovi - Forever Tour Bilety

15.07.2026: Bon Jovi - Forever Tour Bilety

17.07.2026: Bon Jovi - Forever Tour Bilety

5.08.2026: Hilary Duff: The Lucky Me Tour Bilety

16.08.2026: Olivia Dean Bilety

8.10.2026: Harry Styles - Together Together Bilety

13.07.2026: Bon Jovi - Forever Tour Bilety

30.08.2026: Harry Styles - Together Together Bilety

1.10.2026: Harry Styles - Together Together Bilety

14.07.2026: Madison Beer - The Locket Tour Bilety

28.07.2026: Rush Bilety

1.08.2026: Rush Bilety

3.08.2026: Rush Bilety

5.08.2026: J. Cole Bilety

27.08.2026: Harry Styles - Together Together Bilety

29.08.2026: Harry Styles - Together Together Bilety

3.09.2026: Harry Styles - Together Together Bilety

5.09.2026: Harry Styles - Together Together Bilety

6.09.2026: Harry Styles - Together Together Bilety

10.09.2026: Harry Styles - Together Together Bilety

12.09.2026: Harry Styles - Together Together Bilety

13.09.2026: Harry Styles - Together Together Bilety

17.09.2026: Harry Styles - Together Together Bilety

Koncerty w Madison Square Garden

17.09.2026: Billy Idol Bilety

21.09.2026: Le Sserafim Bilety

4.08.2026: Dirty Heads and 311 Bilety

15.08.2026: Foo Fighters Bilety

15.11.2026: Journey Bilety

10.09.2026: Ella Langley Bilety

16.08.2026: Dirty Heads and 311 Bilety

23.09.2026: Billy Idol Bilety

17.09.2026: The Avett Brothers Bilety

21.10.2026: Smashing Pumpkins Bilety

28.08.2026: My Chemical Romance Bilety

13.03.2027: Get The Led Out - A Tribute to Led Zeppelin Bilety

24.08.2026: My Chemical Romance Bilety

18.10.2026: Smashing Pumpkins Bilety

11.11.2026: Journey Bilety

11.07.2026: Dirty Heads and 311 Bilety

2.11.2026: Smashing Pumpkins Bilety

24.09.2026: Ella Langley Bilety

11.07.2026: Muse Bilety

17.07.2026: BTS World Tour Bilety

9.08.2026: Hairball Bilety

11.10.2026: Journey Bilety

1.10.2026: Chicago - Band Bilety

13.08.2026: My Chemical Romance Bilety

11.09.2026: Billy Idol Bilety

19.09.2026: Lynyrd Skynyrd Bilety

10.08.2026: John Mellencamp Bilety

12.09.2026: Deep Purple Bilety

18.07.2026: BTS World Tour Bilety

16.09.2026: Hairball Bilety

13.09.2026: Billy Idol Bilety

3.10.2026: The Doobie Brothers Bilety

1.10.2026: Smashing Pumpkins Bilety

20.09.2026: NEEDTOBREATHE Bilety

27.07.2026: ENHYPEN Bilety

3.08.2026: Shinedown with Coheed and Cambria, From Ashes to New Bilety

28.10.2026: Smashing Pumpkins Bilety

11.09.2026: Billy Idol Bilety

24.07.2026: Men At Work Bilety

19.09.2026: Ella Langley Bilety

25.09.2026: Ella Langley Bilety

28.07.2026: Dirty Heads and 311 Bilety

14.10.2026: The Doobie Brothers Bilety

7.08.2026: Shinedown with Coheed and Cambria Bilety

16.09.2026: The Rock Orchestra - By Candlelight Bilety

5.08.2026: Black Crowes Bilety

21.08.2026: Deep Purple Bilety

8.08.2026: Dirty Heads and 311 Bilety

19.08.2026: Goo Goo Dolls Bilety

19.08.2026: Toto, Christopher Cross, and The Romantics Bilety

O Madison Square Garden

Historia Madison Square Garden

Madison Square Garden została otwarta w 1968 roku i od tego czasu była miejscem przełomowych występów i sportowych osiągnięć. Selekcjonerzy Garden skupiają się na momentach takich jak elektryzujący występ Queen w 1977 roku, zdobycie Pucharu Stanleya przez Rangersów w 1994 roku po 54 latach posuchy, mecz Muhammada Alego z Leonem Spinksem w 1978 roku oraz rezydencja Billy’ego Joela, którą opisano jako dziesiątki koncertów, które pomogły ugruntować status miejsca.

Madison Square Garden: fakty i liczby

Okrągły kształt Madison Square Garden jest wielokrotnie podkreślany: gwarantuje on, że niezależnie od miejsca siedzącego, jesteś częścią wydarzenia, a elastyczny projekt areny pozwala na tymczasowe zmiany – takie jak modyfikacja układu miejsc na koncert – które umożliwiają jeszcze większe zwiększenie liczby osób, które mogą się w niej zmieścić. Widownia mieści publiczność na wszelkiego rodzaju wydarzenia, a przy każdej zmianie konfiguracji architekci Garden długo i intensywnie zastanawiali się, jak zachować „doświadczenie fanów” w zakresie dobrego widoku.

Przewodnik po miejscach w Madison Square Garden

Najlepsze miejsca w Madison Square Garden

Jakie jest najlepsze miejsce? To zależy.

Na koncercie, miejsce na antresoli na środku sceny oferuje doskonale wyważony sposób na słuchanie instrumentów i wokali. W przypadku produkcji w stylu Broadwayu, chciałbyś siedzieć blisko sceny i centralnie, aby lepiej cieszyć się show bez wytężania wzroku w lewo lub w prawo. Na występach Rockette – centralna orkiestra (sektor 103) to idealne miejsce, ale każde miejsce w orkiestrze spełni swoje zadanie.

Na wydarzeniu sportowym zaleca się być jak najbliżej akcji, więc miejsca w dolnej części widowni, przy szybie, oferują najlepszą perspektywę z najmniejszą ilością zasłaniającej architektury. Mecz koszykówki prawdopodobnie wymagałby miejsca na linii końcowej.

Plan miejsc w Madison Square Garden

Elastyczny projekt areny pozwala na tymczasowe zmiany – takie jak zmiana układu miejsc na koncert – które umożliwiają jeszcze większe zwiększenie liczby osób, które mogą się w niej zmieścić. Widownia mieści publiczność na wszelkiego rodzaju wydarzenia. Przy każdej zmianie konfiguracji architekci Garden długo i intensywnie zastanawiali się, jak zachować „doświadczenie fanów” w zakresie dobrego widoku.

Jak dotrzeć do Madison Square Garden

Parking w Madison Square Garden

Madison Square Garden jest otoczona parkingami w promieniu kilku przecznic, które umożliwiają wcześniejszą rezerwację przez internet. Oczywiście, miejsca najbliżej Garden mają najwyższe stawki. Tysiące kierowców świadczących usługi przewozu osób dowożą widzów Garden na występy i z powrotem, a odbiór po wydarzeniu może wpływać na płynność ruchu. Dostępny jest parking na przepełnionym parkingu, a bliskość Penn Station sprawia, że obszar ten jest węzłem komunikacyjnym.

Transport publiczny do Madison Square Garden

Penn Station służy jako terminal dla sześciu różnych linii metra i dla trzech różnych linii kolei podmiejskiej, które, gdy działają, sprawiają, że amplituda kontroli tłumu w Madison Square Garden jest wirtualnym „sine qua non” dla wejścia i wyjścia wokół i przez Garden.

Dlaczego warto kupić bilety do Madison Square Garden na Ticombo

Gwarancja autentycznych biletów

Procesy weryfikacji Ticombo usuwają podejrzane oferty i poddają wątpliwe bilety ręcznej weryfikacji. Jeśli bilet jest wadliwy lub podrobiony, Ticombo zwraca pieniądze lub wymienia go na ważny bilet w ciągu 24 godzin.

Bezpieczne transakcje

Ticombo przeprowadza transakcje zgodnie z protokołami bezpieczeństwa na poziomie bankowym, wykorzystując tokenizację i wykrywanie oszustw w czasie rzeczywistym. To nie jest tylko kwestia pozorów bezpieczeństwa – Ticombo potrzebuje, aby jego klienci wracali ponownie i ponownie, a nie wracaliby, gdyby istniało pół tuzina przerażających historii o fałszywych biletach, stających się wiecznym problemem przy bramce wejściowej.

Szybkie opcje dostawy

Platforma zapewnia prosty proces zakupu: interakcję z planem miejsc, aby zobaczyć dostępność i szczegóły (widok z miejsca, funkcje ułatwień dostępu, cena), dodawanie miejsc do koszyka, przejście do kasy z kilkoma opcjami płatności i otrzymanie e-maila z potwierdzeniem zawierającego e-bilety lub informacje o biletach wysłanych pocztą. Rejestracja konta jeszcze bardziej usprawnia proces, umożliwiając śledzenie zamówień, otrzymywanie przypomnień o wydarzeniach i powiadomień o przedsprzedażach.

Udogodnienia w Madison Square Garden

Jedzenie i napoje w Madison Square Garden

Oferta kulinarna w MSG rozciąga się od typowych propozycji arenowych po wyrafinowane doznania dla smakoszy. Stoiska gastronomiczne Garden oferują szeroki wybór, od podstawowych produktów (hot dogi, precle itp.) po raczej ezoteryczne, ekskluzywne doznania. Obiekt oferuje menu wyraźnie kojarzone z „Najsłynniejszą Areną Świata”.

Dostępność w Madison Square Garden

Interaktywne narzędzia do wyboru miejsc pokazują funkcje ułatwień dostępu po najechaniu kursorem na siedzenie, a obiekt dostarcza szczegółów, aby fani mogli wybrać miejsca spełniające ich potrzeby mobilnościowe lub inne.

Najnowsze wiadomości z Madison Square Garden

  • Presezon Rangers rozwija się: New York Rangers rozpoczęli swój presezon 2025-26 od przekonującego zwycięstwa 5-2 nad Boston Bruins, co wróży dobrze na nadchodzący sezon.

  • Jingle Ball 2025: Nadchodzące wydarzenie 5 grudnia 2025 roku będzie miało w roli głównej Eda Sheerana i Laufey, łącząc masową popularność popu z unikalnym folkowo-indie brzmieniem.

  • Mayhem Lady Gagi: Masowa trasa koncertowa wokalistki „Mayhem Ball Tour” rozpocznie się w MSG w marcu 2026 roku (w tym występy 21 maja 2026 roku), z notowanymi w relacjach średnimi cenami biletów wynoszącymi nawet 338 USD za niektóre daty.

Najczęściej zadawane pytania

Jak kupić bilety do Madison Square Garden?

  1. Interaguj z planem miejsc, aby sprawdzić dostępność i szczegóły miejsc.
  2. Dodaj wybrane miejsca do koszyka.
  3. Przejdź do kasy i wybierz metodę płatności.
  4. Po dokonaniu płatności otrzymasz e-mail z potwierdzeniem zawierający e-bilety lub informacje o wysyłce.
  5. Opcjonalnie: Zarejestruj konto, aby śledzić zamówienia, otrzymywać przypomnienia i uzyskiwać dostęp do przedsprzedaży.

Ile kosztują bilety do Madison Square Garden?

Ceny różnią się w zależności od wydarzenia, lokalizacji miejsca i popytu. Na przykład, relacje z rezydencji Lady Gagi wspominają o średnich cenach biletów około 338 dolarów; jednak ceny mogą się znacznie wahać w zależności od wybranego show i miejsca.

Jaka jest pojemność Madison Square Garden?

Elastyczny projekt areny pozwala na różne konfiguracje, które zmieniają liczbę osób, które mogą się w niej zmieścić. Widownia mieści publiczność na wiele rodzajów wydarzeń, a tymczasowe aranżacje na koncerty mogą zwiększyć pojemność w porównaniu z innymi ustawieniami.

O której godzinie Madison Square Garden otwiera się w dni wydarzeń?

W dni wydarzeń Garden zazwyczaj otwiera się dla publiczności na dwie godziny przed planowanym początkiem. W przypadku naprawdę wyjątkowych wydarzeń Garden może otworzyć się trzy godziny wcześniej, aby dać fanom wystarczająco dużo czasu na cieszenie się okazją.

DZIĘKUJEMY!

Rynek nr 1 na świecie.

Ticombo® jest obecnie najczęściej obserwowaną ze wszystkich platform odsprzedaży w Europie. Dziękujemy!

Pieczęć doskonałości przyznana przez Komisję UE

Ticombo GmbH (firma macierzysta) zostało wyróżnione w programie Horyzont 2020, unijnym programie finansowania badań naukowych i innowacji, za swoją propozycję nr 782393.

EU Seal of Excellence

Jak widać w wiadomościach

BBCSky NewsIndependentThe SunDaily MailEvening StandardForbesYahoo
  • o Nas
  • Ekipa
  • TixProtect
  • Odbitka
  • Zasady i warunki
  • Program partnerski
  • Usługi korporacyjne
  • Najczęściej zadawane pytania
  • Jak to działa?
  • Hotele
  • Centrum Pucharu Świata
  • Skontaktuj sie z nami

Biura Ticombo

Germany
Unter den Linden 24, 10117 Berlin, Germany
United Kingdom
167 City Road, London, Greater London, EC1V 1AW, United Kingdom
United States
131 Continental Dr, Suite 305, Newark, Delaware 19713, United States
Switzerland
Dorfstrasse 52a, 6390 Engelberg, Switzerland
Bulgaria
Regus Sofia City West, bul Totleben 53-55, 1606 Sofia, Bulgaria
United Arab Emirates
UAE Dubai Silicon Oasis, DDP Building A1, Office 302, Dubai, United Arab Emirates
Mexico
Av Chapultepec 360, Roma Norte, Cuauhtémoc, 06700 Ciudad de México, CDMX, Mexico
Podmiot prawny dostawcy platformy może się różnić w zależności od lokalizacji, wydarzenia i/lub domeny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, sprawdź stronę konkretnego wydarzenia, stopkę i regulamin., Odbitka i Warunki. © 2026 Ticombo. Wszelkie prawa zastrzeżone.